Upis u srednju školu u školskoj godini 2023./2024.

UPIS U SREDNJU ŠKOLU U ŠKOLSKOJ GODINI 2023./2024.

Važno za upis:

1. Pravilnik o elementima i kriterijima za izbor kandidata za upis u I. razred srednje škole (u njemu je opisano sve što se vrednuje za upis u srednju školu te Popis predmeta posebno važnih za upis)

Pravilnik o izmjenama i dopunama Pravilnika o elementima i kriterijima za izbor kandidata za upis u I. razred srednje      škole (donesen 9. svibnja 2017.)

Pravilnik o izmjenama i dopunama Pravilnika o elementima i kriterijima za izbor kandidata za upis u I. razred srednje  škole (donesen 22. ožujka 2022.)

2.  Odluka o upisu učenika u I. razred srednje škole za šk.god. 2023./2024. (sadrži opis postupka  upisa, rokove te dokument Struktura razrednih odjela i broj učenika I. razreda srednjih škola zu šk. god. 2023./2024.)

3. Web stranica za prijavu srednje škole - srednje.e-upisi.hr

4.Virtualni hodogram - za redovite učenike publikacija za učenike s detaljnim opisom procesa upisa u srednju školu)

Virtualni hodogram - za učenike s teškoćama u razvoju

Virtualni hodogram - za kandidate iz drugih obrazovnih sustava